Moc kobiecej energii Alqvimia – olejki do biustu z rabatem 15%

Linia ALQVIMIA’S Essentially Feminine Bust to jedne z najlepszych kosmetyków tej marki. Ta seria została specjalnie stworzona, aby podkreślić naturalne kobiece piękno i poprawić ogólne samopoczucie. Te wyjątkowe produkty zapewniają niezwykłe rezultaty, o udowodnionej skuteczności.

Dominujące zapachy z tej serii to nuty trawiaste, cytrusowe połączone z ciepłym kwiatowym aromatem. Cała linia kosmetyków naładowana jest energia Yin.

Olej do biustu Ujędrniający

Olejek Ujędrniający do Biustu w wszechstronnej formule kosmetycznej działa na różnych poziomach, zapewniając całościową pielęgnację biustu. Stworzony z esencji kobiecych, zmysłowych kwiatów, które chronią i równoważą najdelikatniejsze obszary kobiecego ciała, jednocześnie podkreślając ich piękno. Poprawia elastyczność, ujędrnia skórę i podkreśla urodę. Jego całkowicie naturalna zawartość wspomaga wchłanianie naturalnych składników restrukturyzujących oraz pomaga tonizować i kształtować objętość biustu.

Korzyści i skuteczność

Naturalnie ujędrnia biust. Nawilża i odżywia skórę, zapobiegając wiotczeniu skóry i pojawianiu się rozstępów. Pomaga poprawić napięcie mięśni dzięki doskonałym właściwościom regenerującym i napinającym skórę. Potwierdzone powiększenie biustu nawet o 2,2 cm po dwóch miesiącach stosowania. Optymalna tolerancja skóry. Testowany klinicznie w badaniach dermatologicznych Ma udowodnioną skuteczność.

Olej do Biustu Wypełniający

Ten olejek do pielęgnacji biustu to kosmetyk, który działa na wielu poziomach wymaganych do pełnej pielęgnacji biustu. Wykonany ze zmysłowych, kobiecych esencji kwiatowych, chroni i równoważy delikatne kobiece obszary, jednocześnie podkreślając tę ​​wyjątkowo ważną strefę ciała. Olejek przeznaczony do widocznego modelowania objętości i jędrności biustu, jednocześnie nawilżający, odżywiający i ujędrniający. Jego przyjemny zapach pomoże Ci połączyć się z Twoją seksualnością i przemienić Cię poza doznania fizyczne.

Korzyści i skuteczność

Pomaga wymodelować i poprawić kontur biustu, jednocześnie zapewniając wygląd większej objętości. Nawilża, odżywia i ujędrnia jednocześnie zapobiegając rozstępom. Optymalna tolerancja skóry i udowodniona skuteczność w badaniach klinicznych.

Do 24 października 2021r. olejki do biustu Alqvimia dostępne z 15% rabatem.