Akademia Sukcesu Managera SPA & Wellness

To najbardziej kompletny program rozwoju managera spa & wellness online, mający na celu zmaksymalizować przychody, standardy obsługi oraz zyski.

Prowadzący: Katarzyna Czeladko, Edyta Cywoniuk
Masz pytanie? Zadaj je przez formularz kontaktowy na dole strony*

Akademia Menagera SPA & Wellness

Dla kogo?
Managerów spa & wellness / managerów DaySpa / właścicieli gabinetów kosmetycznych

Jak długo?

Materiał kursu dzielimy na 6 modułów:

 1. Wizja strategia i cel
 2. Statystyki vs tworzenie budżetu
 3. Zespół
 4. Sprzedaż
 5. Marketing
 6. Organizacja i standardy pracy

Każdy z modułów będzie dostępny jako oddzielne nagranie online. Możesz skorzystać z całego pakietu lub jedynie zagadnienia, które Cię interesuje. Otrzymujesz wykład oraz ćwiczenia do wykonania samodzielnie. Dodatkowo gwarantujemy kontakt z wykładowcą i indywidualne konsultacje.

Co zyskujesz?

To pierwsze i jedyne szkolenie z którego wyniesiesz cenne materiały i wiedzę, ale i gotowe rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb. Będziesz pracował ze swoimi danymi i nad własnym planem.

Akademia Sukcesu Menagera Spa & Wellness  zrzesza najlepszych specjalistów i praktyków z różnych dziedzin. Wyróżniliśmy 6 modułów, które naszym zadaniem powinien znać każdy kto zarządza gabinetem czy strefą spa & wellness.

6 kluczowych aspektów prowadzących do stworzenia dochodowego SPA & Wellness

 1. WIZJA, STRATEGIA I CEL

Dlaczego warto od nich zacząć, jak je określić, aby w przyszłości odnieść sukces i finalnie jak dostosować trendy i obowiązującą ofertę do obecnych wymagających czasów i na tym nie stracić, a zyskać.

 1. STATYSTYKI vs. TWORZENIE BUDŻETU

Czyli wszystko o niezbędnych statystykach, wskaźnikach, narzędziach dzięki którym polubisz tabelki. Ponad to nauczysz się tworzyć budżety nawet w tak niepewnych czasach, prawidłowo kalkulować zabiegi czy prowadzić dobrą politykę magazynowo-zakupową. Zdradzimy też tajniki negocjacji kontraktów z partnerami biznesowymi, które poprawią wskaźniki waszych spa.

 1. ZESPÓŁ

Pozycja lidera, budowanie zespołu, konflikty, motywacja to tylko kilka kluczowych aspektów towarzyszących każdemu kto zarządza grupą ludzi. Poruszymy trudne tematy jak, np.: stać się liderem kiedy byłeś kolegą, motywacji w czasie kryzysu i zarządzania czasem własnym i zespołu, tak aby efektywnie pracować i zachować równowagę.

 1. SPRZEDAŻ

Nie będziemy wprost omawiać technik sprzedażowych, raczej skupimy się na działaniach które zwiększą Twoją sprzedaż, nauczymy się konstruować i efektywnie wdrażać oferty specjalne, opowiemy o dobrych praktykach i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni handlowej mającej na celu zwiększenie sprzedaży w Twoim salonie czy spa.

 1. MARKETING

Jak się zwykło mówić jest kluczem do sukcesu sprzedaży. W trakcie tego modułu otrzymacie najważniejsze informacje jak stworzyć plan marketingowy czy prowadzić social media. Wszystko co ważne w skondensowanej pigułce.

 1. ORGANIZACJA I STANDARDY PRACY

Dobra organizacja pracy własnej i zespołu to połowa sukcesu. Dlatego też w tej części szkolenia poruszymy tematy procedur, które żyją, a nie zalegają na półce i wykorzystaniu nowoczesnych technologii aby rozwijać swój salon czy spa. Ten moduł to również standardy, gdzie znakomity ekspert hotelowy opowie o doświadczeniach w najbardziej luksusowych hotelach świata i oczekiwaniach Gości premium.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie dofinansowania do szkolenia? Napisz do nas!

Na ten adres e-mail otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie
Możesz wpisać swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytanie