TESLA MED przedstawia: NANODERMABRAZJĘ – alternatywę dla mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja jest powszechnie stosowaną metodą poprawy wyglądu skóry. Zabieg z użyciem urządzenia IONSTREAM 680 PRO firmy TESLA MED jest zdecydowanie lepszą wersją obecnego zabiegu mikrodermabrazji, bowiem eliminuje jego niedoskonałości.

Zalety nanodermabrazji w porównaniu z mikrodermabrazją

 • Efekt widoczny po 15 – 30 minutach.
 •  Brak konieczności rekonwalescencji po zabiegu.
 •  Brak uszkodzeń skóry.
 •  Brak podciśnienia, a tym samym brak ryzyka pęknięcia naczyń włosowatych.
 •  Zapewnia natychmiastowy lifting skóry.
 •  Może być stosowana wokół oczu i na górnych, nieruchomych powiekach.

Co może zrobić urządzenie TESLA MED dla naszej skóry?

Niezależnie od tego, czy masz skórę młodą, czy dojrzałą, problemy z cerą mogą dotknąć każdego. Zanieczyszczenia skóry twarzy lub ciała mogą wynikać z wielu przyczyn. TESLA MED IONSTREAM 680 PRO to rozwiązanie, które pozwoli zredukować większość problemów, z którymi borykają się nasi klienci. Ta także potężna alternatywa dla zabiegu mikrodermabrazji, jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem pozwalającym uzyskać efekt zdrowej, promiennej, wygładzonej i zliftingowanej skóry w krótkim czasie.

Gdy Twoi klienci cierpią z powodu:

Trądzik  Rozszerzone poryZmęczona skóra
Blizny potrądzikoweSkóra pozbawiona blaskuŁuszcząca się skóra
Drobne zmarszczkiTkanka bliznowataBliznowce
Szary odcień skóryStarzejąca się skóraZablokowane pory
Widoczne poryRozstępyPlamy pigmentacyjne
MelasmaCellulitWiotka skóra
Wypadanie włosówZłogi tłuszczowePodwójny podbródek

Powyższe problemy estetyczne można zredukować za pomocą urządzenia IONSTREAM 680 PRO firmy TESLA MED. Zabieg ten jest zatem niezbędnym uzupełnieniem oferty profesjonalnego gabinetu.

Nie tylko nanodermabrazja

Zabieg z użyciem urządzenia IONSTREAM 680 PRO firmy TESLA MED stanowi nie tylko udoskonalenie obecnego zabiegu mikrodermabrazji, ale także jego rozszerzenie. Podczas gdy mikrodermabrazja polega jedynie na rozpylaniu kryształków na skórze w celu złuszczania powierzchniowej warstwy komórek naskórka, TESLA MED IONSTREAM 680 PRO łączy w sobie cztery kuracje w jednym zabiegu!. Oprócz złuszczania martwych komórek naskórka za pomocą NANODERMABRAZJI, zwiększane jest dotlenienie skóry dzięki działaniu “PAKIETU DAWEK MIKROPRĄDÓW” i OZONOTERAPII z jednoczesnym działaniem STRUMIENIA JONÓW wywołującego efekt liftingu i ujędrnienie skóry. Ponadto zwiększa się wchłanianie składników aktywnych z nakładanych podczas zabiegu produktów pielęgnacyjnych. Podsumowując – cztery metody działania stosowane w czasie jedynie 30 minut, dają efekty, których nie można osiągnąć jedynie za pomocą mikrodermabrazji.

Dodatkowo nie istnieje podczas wykonywania zabiegu NANODERMABRAZJI żadne ryzyko podrażnienia czy też infekcji skóry (przed infekcją chroni dezynfekujące działanie OZONU). Ponadto nie stosuje się podciśnienia, co zapobiega dalszym uszkodzeniom naskórka lub problemom takim jak pękające naczynka (cera naczyniowa, trądzik różowaty). Dzięki temu możliwe jest wykonanie zabiegu na okolicy oczu tuż pod dolną powieką, a nawet na górnej nieruchomej powiece, w celu jej niechirurgicznego liftingu. Złuszczanie metodą NANODERMABRAZJI nigdy nie wykracza poza powierzchniowe, martwe warstwy naskórka, nie ma zatem możliwości powstawania jakichkolwiek blizn. Co więcej, NANODERMABRAZJA nie wymaga okresu rekonwalescencji, a rezultaty są natychmiastowe. Możesz śmiało poddać się zabiegowi po południu, przed planowaną uroczystością, przyjęciem, ważnym spotkaniem i cieszyć się efektami jeszcze tego samego wieczoru. Możliwe jest także wykonywanie zabiegów latem w połączeniu z użyciem dobrych produktów ochrony przeciwsłonecznej.

Podczas zabiegów NANODERMABRAZJI nie stosuje się kryształów, kapsułek ani żeli kontaktowych, dlatego nie są potrzebne dodatkowe materiały eksploatacyjne. Można natomiast dzięki zaawansowanej formie pulsacyjnej elektroporacji, wspomagać wchłanianie składników aktywnych z produktów poprawiających wygląd skóry, co zwiększa ich skuteczność.

Powierzchnia skóry jest nie tylko wygładzona (usuwane są martwe komórki naskórka), ale jednocześnie ujędrniona i zliftingowana. Dzięki temu zabieg z użyciem urządzenia IONSTREAM 680 PRO firmy TESLA MED stanowi alternatywę nie tylko dla mikrodermabrazji, ale także dla metody radiofrekwencji.

Rezultaty osiągnięte dzięki TESLA MED IONSTREAM 680 PRO

Mikrodermabrazja

Jak działa tradycyjna mikrodermabrazja?

Nasza skóra odnawia się co około 30 dni. Jednak wraz z wiekiem proces ten ulega spowolnieniu. Tworzenie się nowych komórek skóry spowalnia a martwe komórki naskórka wolniej ulegają złuszczaniu, kumulują się. Powoduje to występowanie efektu matowej cery i nasilenie pojawianie się drobnych zmarszczek. Mikrodermabrazja ma na celu przyspieszenie złuszczania martwych i tworzenia nowych komórek skóry.

Typowy zabieg mikrodermabrazji rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie można rozpocząć właściwy zabieg. Za pomocą urządzenia do peelingu mikrokryształki są z dużą siłą wydmuchiwane na skórę i ponownie odsysane. Powoduje to usunięcie powierzchniowych, martwych komórek naskórka. Średnio wykonuje się od sześciu do 10 zabiegów w odstępach dwutygodniowych, aby uzyskać właściwy efekt końcowy.

Wady mikrodermabrazji

Podczas zabiegu mikrodermabrazji na skórę rozpylane są jedynie kryształki peelingujące, bez jakiekiegokolwiek innego działania pielęgnacyjnego. Dodatkowo ponieważ wykonywany jest na suchej skórze, często powoduje podrażnienie. Po wielokrotnie wykonywanych zabiegach może dochodzić do pojawienia się stanów zapalnych i skrajnej wrażliwości na światło słoneczne. Podrażnienie skóry jest również spowodowane zastosowaniem w mikrodermabrazji podciśnienia, wytwarzanego przez pompę, która wydaje irytujący dźwięk podczas zabiegu. Zastosowanie podciśnienia uniemożliwia przeprowadzenie zabiegu bezpośrednio na okolicy oczu. Dalsze komplikacje mogą być związane z ryzykiem infekcji, ponieważ głowica urządzenia do peelingu nie zawsze może być odpowiednio oczyszczona.

W przypadku stosowania urządzenia IONSTREAM 680 PRO TESLA MED, dzięki jednoczesnemu uwalnianiu ozonu, aplikator IONSTREAM 680 PRO jest natychmiast dezynfekowany. Dezynfekujące działanie ozonu zapobiega również infekcjom skóry i równoważy jej mikrobiom.

Dlaczego warto wybrać TESLA MED IONSTREAM 680 PRO?

Dzięki jednoczesnemu uwalnianiu STRUMIENIA JONÓW, PAKIETU DAWEK MIKROPRĄDÓW i OZONU, uzyskujesz efekt o jakim zawsze marzyłaś: zdrową i promienną skórę, która znów wygląda młodo. TESLA MED IONSTREAM 680 PRO zapewnia:

 • Zliftingowanie skóry
 • Wygładzenie skóry
 • Poprawę metabolizmu skóry
 • Mniej zmarszczek
 • Rozjaśnienie przebarwień
 • Skuteczną kurację trądziku
 • Rozjaśnienie i zmniejszenie blizn po trądzikowych

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co urządzenie IONSTREAM 680 PRO TESLA MED może zrobić dla Ciebie. Dzięki temu urządzeniu Twoi klienci opuszczą gabinet z promienną, gładką i wypoczętą skórą.

Kontakt
biuro@witamed.com
+48 511 100 131