AROMATHERAPY MASTER 2020

Kurs aromaterapii w malowniczych Pirenejach

Alqvimia to sztuka transformacji Ciała i Duszy. Oferujemy nową koncepcję pielęgnacji urody, wpływając na zdrowie i doskonałe samopoczucie poprzez w 100% naturalne kosmetyki. Alqvimia znajduje się w otoczeniu dziewiczej natury, gdzie pracujemy wydajnie, bez zanieczyszczania i niszczenia planety. Wybieramy najlepsze składniki z całego świata i wykorzystujemy najbardziej delikatne procedury, aby czerpać z natury doskonałość jej istoty.

Poczuj synergię olejków Alqvimia – otrzymasz nie tylko szkolenie! To wspaniała przygoda w odosobnieniu w Hiszpanii.

Produkty Alqvimia to idealna równowaga pomiędzy nauką i sztuką pielęgnacji ciała, umysłu i duszy. Podczas szkolenia poznasz system oraz terapię czakr, alchemiczny rytuał Moxa, Energetyczną Aromaterapię oraz nauczysz się tworzenia własnych kombinacji olejków eterycznych.

Podczas kursu dowiesz się m.in.

  • Czym jest aromaterapia i spagiria.
  • Dlaczego olejki eteryczne są tak skuteczne. Jakie są typy olejków eterycznych i jak je stosować, aby uzyskać oczekiwany efekt.
  • Czym jest ładunek energetyczny i polarność olejków eterycznych.
  • Czym jest oraz na czym polegają: Destylacja, Oczyszczanie, Enfleurage, Preassure, Maceracja.
  • PURITY & POLARITY

W programie również prezentacja międzynarodowego Aromaterapeuty waz z przedstawieniem danych naukowych działania olejków eterycznych. Zapewniamy codzienne medytacje wraz z Alqvimia Team, zajęcia Yoga oraz 5 dni szkoleń pod okiem profesjonalisty.

W cenie kursu otrzymujesz kosmetyki Alqvimia o wartości 8 888 zł

Termin kursu: 24 – 29 marzec 2020
Zapisy oraz więcej informacji: tel. 501 603 603

Dzienny plan warsztatów