Nasza filozofia

Podstawą kosmetyków

 

jest system nośny, który łatwo wchłania się w skórę dzięki mikroemulsji ochronnej na bazie liposomów, nanosomów, lipoprotein roślinnych, witamin, stabilizujących naturalne aromaty i inteligentny system konserwantów, wolnych od alkoholu. Funkcje systemu dostarczania głównie chronią hydrolipidowe filmy w barierze skórnej i są optymalnym nośnikiem dla specjalnych ekstraktów roślinnych. Szanują, chronią i wspierają naturalną równowagę skóry.

Innowacyjne kompleksy substancji aktywnych w różnych produktach przeciwdziałają starzeniu się skóry na trzy sposoby: zapobiegają elastazy, która jest odpowiedzialna za pogarszania elastyczności skóry o 50%; zmniejszają oksydazę ksantynową, która jest odpowiedzialna za starzenie się komórek o 75%; i zmniejszają degradację kolagenu 51% (zgodnie z badaniami in-vitro).

 

Jako bio-certyfikowane

kosmetyki naturalne TEAM Dr Joseph zawsze poddawane są ścisłej kontroli jakości i są oczywiście wolne od produktów zwierzęcych, nie przeprowadza się eksperymentów na zwierzętach, nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych i barwników, parafiny, parabenów, silikonów ani alkoholu.

TEAM Dr Joseph korzysta z zaawansowanych technologii high-tech, jest bardzo skuteczny, posiada certyfikaty ekologiczne i jest w 100% naturalny.

 

Sekret Zespołu TEAM dr JOSEPH

 

nie jest ukryty w poszczególnych składnikach, ale w wyjątkowych połączeniach i zależnościach powiązań między nimi. Każdy ekstrakt roślinny zawiera określone składniki. Tak zwane „Fitokosmetyki” oparte są na koncepcji łączenia różnorodnych ekstraktów roślinnych ze sobą w synergii, która optymalizuje skuteczność poszczególnych wyciągów. TEAM Dr Joseph łączy poszczególne elementy w doskonałej synergii, idealnie dla Twojej skóry w poczuciu dobrego samopoczucia.

Symbiotyczną jedność natury i technologii można zobaczyć w ponadczasowym stylu linii produktów. To nie jest tylko estetyczne i miłe tylko dla oka opakowanie, ale również prezentacja luksusowych składników. Wewnątrz wspaniałego opakowania znajdziesz naturalne i delikatne zapachy, które prowadzą cię przez kwitnący ogród. Widoczne są tutaj kluczowe założenia firmy, można uchwycić różnorodność i kreatywność natury tak delikatnie, jak to możliwe. Według dr Josepha, podczas pracy z naturą, zawsze jest odrobina podziwu w powietrzu, ponieważ „nawet najbardziej kosztowne prace w laboratorium nie mogą konkurować z inteligencją roślin”.