Europejska Nagroda HEALTH&SPA dla wyjątkowych produktów marki Team Dr Joseph

Pierwsza niezależna i najbardziej selektywna Europejska Nagroda.

Przyznawana jest za innowacyjność w dziedzinie krzewienia trendów prozdrowotnych w Ośrodkach Spa. Przyznawana, jako wyjątkowe i najwyższe wyróżnienie dla firm i innowacyjnych produktów w europejskiej branży wellness.

Kilka słów o pomysłodawcy i celu

Nagroda European HEALTH & SPA AWARD jest przyznawana przez Agencję ds. Zdrowia i Wellness- AGENCY FOR HEALTH & WELLNESS, która ma na celu dokładne zbadanie i nagrodzenie najlepszych obiektów, trendów, zabiegów i innowacyjnych produktów prozdrowotnych w branży Spa i Wellnes. Dodatkowo umożliwia zaprezentowanie i udostępnienie najlepszych usług i produktów, aby ustanowić standardy i stworzyć wzorce do naśladowania w branży. Współpracuje ze stowarzyszeniami turystycznymi, organizacjami zdrowia i odnowy biologicznej, a także z różnymi ekspertami i agencjami medialnymi (WELLNESS WORLD Biznes i wiele innych).

Niezależną i rzetelną ocenę gwarantują obiektywne kryteria (kwestionariusz i dwustopniowy proces analizy z udziałem ekspertów) oraz rygorystyczne badania.

Podstawowym celem przyznawania nagrody European HEALTH & SPA AWARD jest podkreślenie możliwości i trendów w branży wellness oraz przedstawienie zmian w jakości pracy firm spa i wellness oraz innowacyjności produktów.

Nagroda ma również na celu podkreślenie wartości i znaczenia innowacji.

Każdego roku nagrodzonych zostaje 10 zwycięzców w dziewięciu kategoriach a nagrody wręczane są podczas uroczystej gali w trakcie trwania EUROPEJSKIEGO EVENTU SPA w Baden pod Wiedniem.

Z dumą przedstawiamy Wam produkty marki Team Dr Joseph, które otrzymały nagrodę HEALTH&SPA w kategorii Najlepszy Innowacyjny Produkt: