Europejska Nagroda Zdrowia i Spa 2018

Nominowany, Umieszczony na liście kandydatów, Nagrodzony! Wygląda na to, że bogowie przewidzieli dla nas wyjątkowy rok 2018.

Europejską Nagrodą Zdrowia i Spa 2018

Mam zaszczyt i przyjemność stanąć na tej scenie trzeci raz z rzędu, będąc nagrodzonym Europejską Nagrodą Zdrowia i Spa 2018. Dla naszej firmy i zespołu to wielkie potwierdzenie tego, że jesteśmy na właściwej ścieżce.
Nasz nagrodzony produkt, Daily High Protection Sun Cream SPF30, jest dość dużą innowacją na rynku. Na czym polega jego innowacyjność: faktor ochrony przed słońcem SPF pokazuje jak silnie Twoja skóra jest chroniona przed promieniami UVA i UVB. Niezależnie od spektrum światła, tylko mały procent częstotliwości jest blokowany. Wiele promieni jest szkodliwych dla człowieka. Jesteśmy na przykład wystawieni na niebieskie promieniowanie, generowane przez komputery, czy telefony, które może zadać podobne uszkodzenia skórze, jak nieblokowane promienie UVA i UVB. My odkryliśmy naturalny, szerokopasmowy fotoprotektor, który chroni twoją skórę nie tylko przeciwko promieniom UV, ale również przed całym spektrum świetlnym. Brzmi nieskomplikowanie, ale takie nie jest. Razem z nawilżającymi oraz zachowującymi opaleniznę składnikami, stworzyliśmy ogromny przełom na rynku. Wystarczająco dużo już było powiedziane, teraz trzeba to wypróbować!

Ochrona twojej skóry jest naszą misją!