Jak linia Królowa Egiptu (Queen of Egypt) łączy się z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości

Produkty pielęgnacyjne Królowa Egiptu (Queen of Egypt) istnieją w marce Alqvimia od ponad 35 lat. Inspiracją unikalnego i bardzo charakterystycznego zapachu kadzidła, mirry i petitgrain były starożytne egipskie władczynie takie jak chociażby Kleopatra, które do dzisiaj są symbolem, archetypem KOBIETY SILNEJ, ZDECYDOWANEJ, CHARYZMATYCZNEJ.

Archetyp Królowej Egiptu przedstawia piękną, niezwykłą kobietę, wykształconą i inteligentną, tajemniczą, enigmatyczną, z charyzmą i wewnętrznym magnetyzmem. To kobieta, która czuje się silna, mądra, zdolna, godna miana Królowej.

Krótko mówiąc, jest zaradną kobietą, świadomą własnej wartości, pewną siebie, która żyje w każdej z Nas. Jeśli tego jeszcze nie czujesz produkty z linii Królowa Egiptu połączą Cię ze swoją pewnością siebie i poczuciem własnej wartości.

Czy znasz emocjonalne zalety linii Królowa Egiptu?

Jest to luksus starożytnego rytuału dającego liczne i wyjątkowe korzyści. Wśród nich, na poziomie emocjonalnym, produkty z linii Królowa Egiptu łączą się z Twoją pewnością siebie i poczuciem własnej wartości oraz z Twoją osobistą mocą, zapewniając bezpieczeństwo i poczucie siły, które pomogą Ci podjąć szereg ważnych decyzji, zrobić wiele decydujących kroków, aby osiągać swoje życiowe cele w  nowym roku. Twoja energia zacznie płynąć naturalnie i bez przeszkód, czego efektem będzie  poczucie bezpieczeństwa i spełnienie. Dowiedz się więcej o produktach z linii Królowa Egiptu tutaj.

Aromaty, które łączą się bezpośrednio z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości.

Olejek eteryczny z mirry.

Tworzy zapach przyjemnej i ciepłej atmosfery, przywraca stan stabilizacji i pewności siebie a ostatecznie poczucie absolutnego bezpieczeństwa, a także młodość ducha. Może otulić twój dom szczególnym aromatem, który łączy się z najlepszą częścią Ciebie. Więcej informacji o tym olejku znajdziesz tutaj.

Olejek eteryczny petitgrain

Zwiększa pewność siebie, ponieważ wywiera bardzo subtelny i pozytywny wpływ na poprawę nastroju, co ważne w przypadkach smutku i wycofania. Więcej informacji o tym olejku znajdziesz tutaj.

Olejek eteryczny z kadzidła

Pomaga stymulować i poprawiać spokój i pogodę ducha, a także łączyć się z twoim wnętrzem, duchowością. To wspaniały olejek eteryczny, który będzie Ci towarzyszył podczas medytacji, jogi i chwil, kiedy pragniesz wyciszenia. Więcej informacji o tym olejku znajdziesz tutaj.

Mieszanka olejków eterycznych Królowa Egiptu

Połączenie trzech olejków: kadzidło, mirra i petitgrain, które dodaje pewności siebie, przywraca wewnętrzną harmonię i poczucie własnej wartości. Więcej informacji o tej mieszance znajdziesz tutaj.

Jak zwiększyć pewność siebie ? Kluczem jest poczucie własnej wartości.

To, czy jesteśmy mniej, czy bardziej pewni siebie, zależy od naszego charakteru, obrazu siebie jaki mamy w głowie i tego, jak pewni jesteśmy swoich możliwości. Nie oceniaj się, nie porównuj z innymi, nie krytykuj. Zaakceptuj siebie takim jaki jesteś. Pożegnaj się z wewnętrznym „krytycznym głosem” i naucz się być dobrym, empatycznym i miłym dla siebie, pracuj nad tymi wskazówkami każdego dnia.

Dbaj o siebie – swoje ciało i psychikę.

Posłuchaj siebie – poznasz i zaakceptujesz swoje wady i zalety.

Szanuj siebie – Twoje cechy i wady sprawiają, że jesteś wyjątkowy, czuj się dumny.

Daj sobie czas – spędzanie czasu sam na sam ze sobą pozwoli Ci uporządkować myśli i uczucia. 

Zaufaj sobie.

Mów do siebie tak, jakbyś rozmawiał z przyjacielem.

Pogratuluj sobie i doceń swoje postępy i osiągnięcia.

Skoncentruj się na byciu „swoją najlepszą wersją”, pamiętaj że kiedy dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze.

Jeśli zaprzyjaźnisz się z linią Królowa Egiptu, połączysz się ze swoją pewnością siebie i poczuciem własnej wartości, a przede wszystkim ze swoją siłą, naturalną energią, która jest twoim światłem, twoim wewnętrznym pięknem.