LIVE na Facebooku: Wieczna młodość według Alqvimia

Linia Eternal Youth jest współczesnym symbolem dążenia do stworzenia eliksiru wiecznej młodości.

W lipcowy wieczór 27 lipca (czwartek) o godzinie 19.00 – zapraszamy Cię na wakacyjny LIVE na profilu Witamed Polska na Facebook’u na temat linii Eternal Youth i olejków eterycznych.

Sekret formuły

Synergiczne połączenie składników, które ze względu na skuteczność i siłę działania, uznawane były od tysiącleci za „uświęcone” (kadzidło i mirra) ze współczesnymi osiągnięciami w kierunku skutecznej, naturalnej pielęgnacji hamującej procesy starzenia (hydrolat białek pszenicy, ekstrakt z azjatyckiej rozszczepki (Schizophyllum commune), adaptogeny arktycznego pochodzenia.
Całość uwieńczona odmładzającym koktajlem olejków eterycznych, które nie tylko działają odmładzająco na skórę, ale jednocześnie przywracają na poziomie systemu nerwowego dobry nastrój i samopoczucie, samoakceptację, dodają chęci życia i dbania o własne potrzeby duszy i ciała.

Prowadząca

Anna Giercarz – biolog, naturopata, trener marki Alqvimia.

Ponad 20 lat zajmująca się prowadzeniem szkoleń i warsztatów w zakresie pracy z profesjonalnymi markami kosmetycznymi o szerokiej ofercie rytuałów i masaży firmowych twarzy i ciała. Jako propagatorka naturalnych, holistycznych terapii wykorzystuje w swojej pracy zawodowej masaże ayurwedyjskie, masaż Ma-Uri, wiscelarny masaż brzucha, masaż dźwiękiem. Zajmuje się także szeroko pojętą aromaterapią, jej wpływem na przywrócenie lub utrzymanie zdrowia, urody i dobrego samopoczucia. Łączy aromaterapię z wykorzystaniem takich technik jak: test kinezjologiczny, ocena wieku biologicznego i moksa tybetańska. Obecnie jako trener w Witamed Polska – związana z dwiema naturalnymi markami premium – Team Dr Joseph i Alqvimia.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby go nie przegapić. Czekamy na Ciebie!