Nowa marka w ofercie Witamed Polska – Sensua

Z miłością do pięknych, zadbanych dłoni. Zadbane, kształtne i wypielęgnowane dłonie to bardzo często atut w biznesie i kontaktach międzyludzkich.

Jednak nasze dłonie są często odbiciem upływającego czasu i są bardziej narażone na działanie szkodliwego promieniowania i zmienne warunki atmosferyczne. Zewnętrzna warstwa skóry łatwo ulega przesuszeniu, traci elastyczność. Ostatnio częściej odkażamy je środkami na bazie alkoholu oraz przeróżnymi detergentami. 

Należy pamiętać, że skóra na dłoniach jest cienka i nie ma w niej gruczołów łojowych, które mogłyby ją zabezpieczać przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Przynajmniej raz w tygodniu warto zrobić swoim dłoniom peeling oraz pamiętać o nawilżaniu ich po każdym myciu.

Sensua to nowoczesna marka z wyjątkowym podejściem do tworzenia produktów zgodnie z naturą, oparte o głęboką wiedzę i znajomość rynku kosmetycznego. To produkty, w których łączone są najnowsze technologie z tym co ofiarowuje  natura bez nadmiernej jej eksploatacji. 

W produktach znajdziesz naturalne, roślinne emolienty wykorzystywane w biozgodnych ze skórą recepturach, wysokie stężenie najwyższej jakości składników aktywnych, naturalne konserwanty i zmysłowy zapach owoców. Nie stosujemy w nich jednak parabenów, silikonów, sztucznych barwników, PEG-ów. Dzięki temu są przyjazne dla każdego rodzaju skóry, również tej nadwrażliwej, nadreaktywnej oraz skłonnej do alergii i atopii. Źródłem wyjątkowości kosmetyków Sensua są drogocenne masła murumuru i shea oraz oleje babassu i buriti. Dzięki nim długo po zastosowaniu produktów skórę otula zmysłowy efekt jedwabistej miękkości i gładkość

SENSUA jest jak sensualność, zmysłowość, która uszczęśliwia.
Sprawia, że chłoniemy wszystkimi zmysłami moc darów, którymi obdarowuje nas natura.
To zmysłowość, którą świat otacza nas, ale także zmysłowość jaką my otaczamy naturę.

SENSUA jest jak sens, który nadajemy naszej miłości do piękna i natury.
To motywacja w działaniu dla ludzi i otaczającego ich świata.
To chęć uszczęśliwiania i dawania możliwości.
SENSUA jest jak piękny sen.
Delikatna i przyjemna, jest spełnionym marzeniem, które powoduje uśmiech.
Porywa muśnięciem błogości, luksusu i magią piękna.

Produkty marki Sensua