Nowe SPA & Holistic Medicine w Piasecznie

Nasze zabiegi SPA tworzą pomost między wewnętrzną harmonią a pięknem, są źródłem dobrej formy i samopoczucia dla wszystkich, którzy ich doświadczają.

Światowy trend w stosowaniu naturalnych terapii!

Na przestrzeni ostatnich lat, bardzo intensywnie rozwinęła się Medycyna Piękna lub Medycyna SPA (Beauty Medicine, SPA Medicine). Stosowanie naturalnych terapii, często znanych jako alternatywne, bardzo szybko zaczęło się rozwijać. Prawie 50% Europejczyków i Amerykanów korzysta z szeregu technik takich jak: akupunktura, homeopatia, aromaterapia, reiki, shiatsu itp.

W obliczu rosnącego zapotrzebowania klientów, środowisko SPA (Spa Movement) w Stanach Zjednoczonych postanowiło włączyć te filozofie i terapie do usług, które oferują w swoich ośrodkach lub salonach piękności.

Ruch ten dotarł także do Europy, a nasze uzdrowiska są coraz bardziej otwarte na oferowanie różnych rodzajów usług związanych z profilaktyką zdrowia. Obecnie stają się ośrodkami pielęgnacji urody i zdrowia. Oferują zintegrowaną usługę, która zaspokaja społeczną potrzebę osiągania dobrej kondycji.

Kosmetyczki w wielu krajach na świecie, stają się terapeutkami piękna. Powstaje nowa grupa profesjonalistów. Oznacza to potrzebę rozszerzenia zakresu wiedzy, szkoleń i studiów.

Zapraszamy do poznania nowych metod pracy, dzięki którym zadbasz o rentowność swojego centrum, poprawisz relacje z klientem, który nabierze  większego zaufania do swojego gabinetu kosmetycznego czy ośrodka SPA. Metoda podnosi też prestiż centrów urody, ponieważ w świadomości klienta stają się czymś więcej niż tylko miejscami wypoczynku, wykonywania zabiegów na twarz lub ciało lub depilacji.

Zapraszamy do świata Alqvimii. Poznaj nas!
Piaseczno ul. Kościuszki 35

13 listopada zapraszamy właścicieli salonów kosmetycznych i gabinetów SPA na dzień otwarty i pokaz rytuałów Alqvimia.
Więcej o tym wydarzeniu: https://witamed.com/dzien-otwarty-spa-holistic-medicine/