Olejki eteryczne, aby stworzyć atmosferę pełną miłości

Są chwile, kiedy tracimy połączenie ze swoim wewnętrznym pięknem. Czujemy, że nasza zmysłowość jest wyłączona lub mamy mniej energii we wszystkim, co kręci się wokół uwodzenia. Poznaj olejki eteryczne, które Ci w tym pomogą.

Gama kosmetyków Alqvimia Sensuality and Seductive to synergia olejków eterycznych z wysublimowanymi składnikami aktywnymi i ekstraktami ze świata roślin. Zapewniają one poczucie bezpieczeństwa, radości, dobrego samopoczucia i szczęścia. Kosmetyki te posiadają fascynującą moc uwodzenia, optymizmu, przyciągania i właściwości afrodyzjakalnych, a także pomagają zwiększyć libido.

Dziś dzielimy się z Wami kilkoma olejkami eterycznymi, których można użyć do stworzenia atmosfery pełnej miłości i które pomocą Ci połączyć się z tą częścią Ciebie. Olejki te mają zdolność promieniowania wewnętrznym pięknem oraz zapewnią Ci połączenie z Twoją najbardziej zmysłową częścią. Poprawią Twoje samopoczucie wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Esencjonalna synergia kobiecych olejków eterycznych

Cała gama Sensuality to mistrzowska mieszanka najczystszych olejków eterycznych stworzona specjalnie dla kobiet. Niezwykłe produkty zawierają najbardziej wysublimowane składniki aktywne świata roślinnego. Uwodzicielski i zmysłowy zapach to główna cecha tej linii.

Róża bułgarska

Olejek eteryczny z róży bułgarskiej to najdoskonalszy, najmocniejszy i najbardziej kobiecy ze wszystkich olejków eterycznych. Jest destylowany tradycyjnymi technikami, aby zachować niezwykłe właściwości olejku. Róża zawsze była uważana za kwiat miłości w różnych kulturach i religiach. Na poziomie energetycznym rozwija wewnętrzną mądrość i zapewnia poczucie bezpieczeństwa, radości, dobrego samopoczucia i szczęścia.

Jaśmin

Jeden z najbardziej zmysłowych, uwodzicielskich olejków i afrodyzjaków. Jasmine Essential Oil to destylat z białych kwiatów zebranych o zachodzie słońca w Indiach, o głębokim i czystym zapachu. Regeneruje suchą i delikatną skórę oraz zapewnia niezliczone korzyści kobiecym narządom płciowym. Na poziomie energetycznym rozwija u kobiet fascynującą moc uwodzenia, optymizmu i przyciągania.

Neroli

Delikatny zapach kwiatów neroli kojarzony jest z czystością. Otrzymywany przez destylację pary wodnej z kwiatów drzewa gorzkiej pomarańczy ma niezrównane właściwości zapachowe i emocjonalne oraz liczne efekty kosmetyczne. Zapach Neroli Essential Oil przywraca czystość kobiecej energii, przynosi poczucie spokoju i harmonii.

Geranium

Jest jednym z najbardziej prestiżowych olejków eterycznych na świecie i rozpoznawanym ze względu na swoje właściwości na kobiecy układ hormonalny. Olejek eteryczny Geranium reprezentuje siłę i moc kobiecości. Jego zapach przynosi równowagę, dobry humor i radość.

Ylang Ylang

Kwiat kwiatów. Olejek ylang-ylang z kwiatowymi, ciepłymi, egzotycznymi i kobiecymi nutami. Jest świetnym regeneratorem skóry i regulatorem kobiecego cyklu hormonalnego. Olejowi temu przypisuje się właściwości afrodyzjakalne, a także pomagające zwiększyć libido.

Esencjonalna synergia męskich olejków eterycznych

Cała seria Seductive to mistrzowska mieszanka czystych olejków eterycznych stworzona specjalnie dla mężczyzn. Formułę dopełniają ekstrakty z andyjskiej macy, makandi, czarnej herbaty i żeń-szenia, powszechnie znane ze swoich właściwości wzmacniających i stymulujących, oraz ekstrakt waniliowy, który zapewnia odrobinę słodyczy. Jej uwodzicielski i męski zapach to główna cecha tej serii.

Olejek sandałowy

Olejek eteryczny z drzewa sandałowego pochodzi z Mysore (Indie), gdzie drzewo sandałowe uważane jest za święte drzewo. Świetny męski afrodyzjak, który zapewnia równowagę, pokorę i szacunek.

Neroli

Delikatny zapach kwiatów neroli kojarzony jest z czystością. Otrzymywany przez destylację parową kwiatów gorzkiej pomarańczy. Olejek eteryczny neroli ma właściwości nawilżające, stymulujące, dezodoryzujące, tonizujące i aktywujące. Jego zapach pomaga łączyć się z harmonią i szacunkiem.

Paczuli

Ten olejek eteryczny z paczuli jest pozyskiwany z małego krzewu. Dodaje zapachowi charakteru i głębi. Bogaty, zmysłowy i charyzmatyczny. Świetnie ujędrniający i antyseptyczny dodaje energii i wigoru.

Wetiwer

Wetyweria była stosowana na Wschodzie od czasów starożytnych i tradycyjnie wykorzystywana była w aromaterapii. Doskonały regenerator i regulator tkanek, olejek eteryczny Vetiver pomaga połączyć ciało z umysłem, promować mądrość i rozwój duchowy. Doskonale wzmacniają poczucie własnej wartości.

Możesz użyć tych olejków eterycznych: za pomocą dyfuzora, dodać kilka kropli do kąpieli z bąbelkami lub wykonać masaż połączony z nośnikiem oleju roślinnego.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zmienić swój dom w idealne miejsce i połączyć się z tym, co kochasz.

Do 14 lutego skorzystasz z promocji -15% na gamę produktów Sensuality Alqvimia. Więcej szczegółów.

Produkty wymienione w artykule