Pocałunek natury zaawansowanej technologii

WSKAZÓWKI DLA SPA KLASY LUKSUSOWEJ

W świecie, w którym klienci maja coraz bardziej wyrafinowane oczekiwania w stosunku do efektów kuracji, wygrywają innowacyjne strategie będące odpowiedzią na konkretne, zindywidualizowane potrzeby. Team dr Joseph jest marka, która podejmuje to wyzwanie, niezwykle skutecznie odpowiadając na potrzeby swoich klientów. Ta rodzinna firma jest uważana za pioniera w dziedzinie produkcji naturalnych kosmetyków i obecnie odnosi sukcesy w całej Europie. Innowacyjna, wielokrotnie nagradzana linia kosmetyczna high-tech to całkowicie nowe produkty, naturalne kosmetyki zaawansowanej technologii, w których połączono starannie wyselekcjonowane roślinne składniki aktywne oraz nowatorskie technologie. Jednak sam sekret nie tkwi w poszczególnych składnikach osobno, ale w ich umiejętnym połączeniu i współdziałaniu.

SKĄD BIERZEMY INSPIRACJE DO BADAN?

Historia tej pionierskiej firmy z południowego Tyrolu rozpoczyna się około 40 lat temu, gdy dyplomowany doktor ziołolecznictwa Dr Franz Joseph, człowiek odpowiedzialny za sukcesy marki, po wypadku sportowym rozpoczął poszukiwania naturalnych środków jako alternatywy dla chirurgii inwazyjnej. Stało się to początkiem historii jego sukcesu. Od 1986 roku firma produkuje i rozwija wysokiej jakości certyfikowane kosmetyki naturalne, produkty wellness, a także olejki eteryczne i perfumy do pomieszczeń. Na dzień dzisiejszy produkty te obecne są na całym świecie w najbardziej prestiżowych hotelach spa, od południowego Tyrolu, przez Polskę, Austrie i Niemcy po RPA.

WYJĄTKOWY I INNOWACYJNY SYSTEM AKTYWNY

Wyjątkowa kombinacja roślinnych składników aktywnych i najnowszych technologii opiera się na złożonej zasadzie – synergii. Interakcja ta znajduje odzwierciedlenie nie tylko w idealnym połączeniu ekstraktów roślinnych, ale również w samej filozofii firmy. Idea producenta opiera się na zasadzie holizmu, stanowiącego podstawę synergicznego podejścia zarówno do procesu produkcji, nijak również do samego klienta. Jedynie przy optymalnej interakcji poszczególnych elementów, całość może funkcjonować bez zarzutu. W nowej linii kosmetyków TEAM DR JOSEPH takie podejście do kuracji zostało udoskonalone.

EKSKLUZYWNE, SKUTECZNE, CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE

Certyfikowane kosmetyki naturalne TEAM Dr Joseph poddawane są ścisłej kontroli jakości, by wykluczyć obecność produktów odzwierzęcych, testowanie na zwierzętach, obecność syntetycznych substancji zapachowych i barwników, parafiny, parabenów, silikonów oraz alkoholu. Zespół marki TEAM DR JOSEPH uzyskał certyfikowane, 100% naturalne kosmetyki przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Symbiotyczne działanie natury i technologii przejawia się także w ponadczasowym wzornictwie linii kosmetycznej będącej nie tylko rozkoszą dla oka, ale również świadczącej o luksusie zawartych w niej składników.

LUKSUSOWE KOSMETYKI WYSOKIEJ KLASY

Eleganckie i minimalistyczne opakowania zawierają w sobie delikatne, naturalne i zmysłowe zapachy, prowadzące przez ogród w pełnym rozkwicie. Największe wyzwanie, jakiemu firma musi podołać to różnorodność i kreatywność samej przyrody, która należy uchwycić najłagodniej jak to możliwe. Dr. Joseph twierdzi, ze w tej pracy liczy się dotyk i szacunek, ponieważ nawet w najbardziej zaawansowanym laboratorium świata nie da się uchwycić inteligencji rośliny.