Pomysł na luksusowy prezent na Dzień Matki

Sprawmy, aby nasze Mamy wśród ogromu obowiązków mogły zaopiekować się również sobą, poprawić samopoczucie i poczuć się spełnionymi, pięknymi kobietami. To właśnie zadanie dla nas, nie tylko w nadchodzącym Dniu Matki, ale przez 365 dni w roku.

Nauczmy nasze Mamy  tworzyć w zaciszu domowej łazienki wspaniałe domowe SPA, pełne egzotycznych aromatów, które działają odprężająco i pozwalają zapomnieć o stresie dnia codziennego. W takiej atmosferze aż chce się zadbać o swoje ciało, często zmęczone i spragnione odpoczynku.

Często wydaje nam się, że znalezienie oryginalnego prezentu jest niemożliwe, dlatego przygotowaliśmy listę prezentów, które zapewnią Twojej Mamie piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Najlepsze prezenty dla każdej Mamy

Wspólnie spędzony czas

Często największym prezentem jest obecność ukochanej osoby. Być może w pośpiechu dnia codziennego nie mamy czasu, aby poświęcić go Mamie. W tym szczególnym dniu znajdź chwilę i skieruj swoją całą uwagę na Nią – Twoją ukochaną Mamę. Wypijcie razem herbatę i zapalcie antystresową świecę. Zadbaj o atmosferę sprzyjającą szczerej rozmowie i bliskości.

Chwila relaksu

Podaruj mamie chwilę odpoczynku i odprężania.

Początkiem odprężającego wieczoru niech będzie aromaterapeutyczna kąpiel pod prysznicem lub w wannie. Aby zapewnić komfort i skuteczność takiej kąpieli, olejki eteryczne z oleożywic kadzidłowca, mirry i olejek z liści gorzkiej pomarańczy, które nie bez powodu zostały dodane do żelu o nazwie Królowa Egiptu.

To właśnie starożytne Królowe Egiptu słynęły z wyjątkowej dbałości o piękno ciała i ducha, a ich rytuały pielęgnacyjne przeszły do historii.

Chcemy, żeby każda Mama mogła poczuć się jak Królowa.

Luksusowa pielęgnacja

Po każdej kąpieli rano lub wieczorem wspaniale jest nałożyć na ciało przygotowaną według przepisów dawnych alchemików spagiryczną Wodę Królowej Węgier, której historia pochodzenia owiana jest tajemnicą. Dzisiaj jest witalizującym tonikiem do ciała o działaniu regenerującym, stymulującym krążenie krwi i limfy, wzmacniającym działanie olejów i balsamów. Uwodzicielski zapach zawdzięcza olejkom eterycznym z bergamoty, liści gorzkiej pomarańczy, rozmarynu, lawendy, kadzidłowca, goździków i mirry. Nic dziwnego, że była i jest używana jako perfumy.

Gdy skóra jest już idealnie przygotowana, następuje wyjątkowo przyjemny etap nakładania ruchami masażu oleju lub balsamu Królowa Egiptu, które nie tylko nawilżają i odżywiają skórę, ale przede wszystkim działają silnie regenerująco, odmładzająco. Dodatkowo aromaty olejków eterycznych z liści gorzkiej pomarańczy, kadzidła i mirry wzmacniają wewnętrzną pewność siebie, poczucie własnej wartości. Każda Mama może ten wyjątkowy zapach mieć na wyciągnięcie ręki, ponieważ został zamknięty w butelce jako Woda Toaletowa Królowa Egiptu.

Zadbajmy o MAMY – są przecież Królowymi Naszego Życia

Spraw, aby Twoja Mama mogła zadbać o siebie i poczuć się spełnioną, piękną kobietą, nawet wśród codziennych obowiązków. Naucz ją tworzyć wspaniałe domowe SPA z egzotycznymi aromatami, które pomogą jej się odprężyć i zapomnieć o stresie. Stwórz dla niej iście królewską i luksusową pielęgnację.