Popraw swoją życiową energię i dobre samopoczucie – zestawy Alqvimia z rabatem 15%

Czasem się męczymy i nasze ciało nas ostrzega. Ale nie jesteśmy w stanie uświadomić sobie, że energia życiowa ucieka nam tak, jakbyśmy mieli włączone ogrzewanie przy otwartych oknach w naszym domu, czyli własnym ciele. Dlatego na te letnie miesiące upałów, zmiany pór roku i temperatur, na ten moment odrodzenia ważne jest, abyś obserwowała swoją energię życiową i swoje samopoczucie. Jeśli to konieczne, dostarczaj dodatkowych elementów, których organizm czasami potrzebuje i dzięki im poprawisz swoją energię życiową i dobre samopoczucie. Teraz zestawy Alqvimia z 15% rabatem. Tylko do końca sierpnia 2021.

Aromaterapia może pomóc w zrównoważeniu dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i energetycznego

Dzięki gamie produktów Vitality udało się nam stworzyć produkty, które zapewniają określone korzyści w zakresie odżywiania, nawilżania i ochrony. Jest to bardzo szczególna gama produktów, w której znajdziesz olejki eteryczne, które pomogą Ci złagodzić dyskomfort w ciele, przywrócić energię na tych etapach, kiedy poczujesz zmęczenie i napełnią Cię energią witalną.

Zmęczenie, brak energii, dyskomfort mięśni i kości, wyczerpanie psychiczne i emocjonalne są tak zróżnicowane, że z Alqvimia stworzyliśmy różne zestawy z naszej gamy witalności, abyś mogła wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Zestaw Fitness

 Alkohol Rozmarynowy, jest świetnym stymulatorem krążenia o właściwościach przeciwreumatycznych. Jest również idealny przy problemach z krążeniem, takich jak przemęczone nogi, bóle mięśni i stawów. Na poziomie energetycznym ma właściwości równoważące i rewitalizujące do walki fizycznej i psychicznej słabość.

Olej do ciała Fitness, tonizuje i nawilża skórę, a także zapewnia bardzo przyjemne uczucie świeżości i witalności. Zawiera olejki eteryczne, które wspomagają regenerację mięśni, łagodzą uczucie ciężkości i zmęczenia, a także przygotują Cię przed ćwiczeniami.

Zestaw Zmęczone Nogi

Woda Królowej Węgier to tonik do ciała o wysokiej sile przeciwutleniającej, rewitalizującej i orzeźwiającej, działa również drenująco na zatrzymywanie wody i przeciwzapalnie. Na poziomie emocjonalnym przynosi przyjemne uczucie witalności, któremu towarzyszy spokój. 

Olejek Comfort Legs poprawia przepływ energii i krążenie w nogach, a także zmniejsza przekrwienie, uspokaja i relaksuje. Pomoże Ci w oczyszczaniu układu limfatycznego, zwalczaniu obrzęków i zapobiegnie pojawianiu się pajączków.

Zestaw Ulga i Komfort

Woda Królowej Węgier, jest doskonałym przeciwutleniaczem, rewitalizującym i odświeżającym.

Energizujący rozmarynowy olej do ciała tonizuje ciało i poprawia przepływ energii. Olejek eteryczny z rumianku ma działanie uspokajające, przeciwzapalne i przeciwbólowe, olejek eteryczny z jałowca pomaga eliminować stany zapalne, a olejek eteryczny z rozmarynu jest świetnym stymulatorem krążenia i ogólnej energii. Połączenie tego pakietu pomoże Ci podnieść poziom energii.

Energetyzujący Zestaw Aromaterapeutyczny

Energetyzujący olejek eteryczny jest aktywną synergią olejków eterycznych o działaniu detoksykującym, rewitalizującym i stymulującym, dzięki którym poczujesz większe uczucie siły i witalności na co dzień. A nasz dyfuzor jest idealny do stworzenia atmosfery pełnej energii, gdziekolwiek jesteś. Dyfuzor zapewnia nawilżenie powietrza i równomierny zapach na powierzchni do około 30 m2.

Który z tych zestawów będzie Twoim ulubionym?