Premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”

15 października odbyła się premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca.” W której znajdziecie wywiad z Prezeską Witamed Polska i Zirkonzahn Poland Edytą Cywoniuk.

Osobistości ze świata artystycznego i biznesu opowiedziały historie, które pokazują jacy są, co ich motywuje, pasjonuje i inspiruje. W książce znajdziemy wywiad z Edytą Cywoniuk, która odpowiada na pytania jak wyciszyć się i wyłączyć z biznesowej gonitwy i spojrzeć na siebie w sposób holistyczny, czy jogę można postrzegać jako narzędzie w biznesie, a także skąd czepie energię do działania.

„UTOŻSAMIAM SIĘ ZE SWOJĄ FIRMĄ I KOCHAM SWOJĄ PRACĘ. Dzięki temu moja marka to tzw. LOVE BRAND, czyli wyzwala dobre emocje. Pamiętajmy, że często pod wpływem emocji podejmujemy ZŁE DECYZJE. Nie tylko personalne. Spokój wewnętrzny i uważność sprawiają, że staję się lepszym PARTNEREM BIZNESOWYM” – czytamy w wywiadzie.

Premiera tego wyjątkowego projektu, w którym mieliśmy zaszczyt wziąć udział była połączona z licytacją. Tytuł książki „Od serca dla serca” wydawanej przez magazyn Businesswoman & life jest nieprzypadkowy! Całkowity dochód z licytacji i sprzedaży publikacji zostanie przekazany na wsparcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w leczeniu chorób kardiologicznych.

Znalezienie się wśród tych 50 tak znamienitych osobistości to wyróżnienie. Dziękujemy Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi oraz Biznes W Kobiecym Stylu.

Książkę można nabyć tutaj: https://allegro.pl/oferta/11309222836