Szkolenie: Komunikacja z klientem i stres pod kontrolą

Plan szkolenia

Dzień I „Komunikacja z klientem w salonach SPA” Katarzyna Sobolewska

Na szkoleniu dedykowanym specjalnie dla Właścicielek biznesów z branży BEAUTY:

  1. Poznasz metody skutecznej komunikacji.
  2. Nauczysz się określać typy osobowości swoich klientów i pracowników, ich wzorce myślowe i schematy postępowań.
  3. Zrozumiesz, w jaki sposób możesz wznieść własną firmę na wyższy poziom. Pozwoli Ci to skutecznie zarządzać zespołem, usprawniać pracę i nie dopuścić do powstawania konfliktów.
  4. Poznasz nowe sposoby doskonalenia- wprowadzania mikro zmian, dających makro efekty.

Dzień II „Jak radzić sobie ze stresem?” Anna Giercarz

Przedstawimy holistyczne techniki i narzędzia pracy, ułatwiające skuteczne obniżenie poziomu stresu, napięcia wewnętrznego klienta i nas jako terapeutów:

  1. Aromaterapia- różne formy skutecznego i bezpiecznego zastosowanie olejków eterycznych o właściwościach łagodzących stres i poprawiających nastrój. Kluczowym elementem tej formy pracy jest jednoczesne, antystresowe działanie aromaterapii na zarówno na klienta jak i na nas samych.
  2. Ćwiczenia i techniki oddechowe oraz przyjazny dotyk jako skuteczne metody zarządzania stresem- oparte o koncepcję dwóch stanów (stresu i odprężenia), w których może funkcjonować autonomiczny układ nerwowy. Praca z ciałem w oparciu o teorię poliwagalną- emocje człowieka mają podłoże biologiczne, a nasze doświadczenia psychiczne ściśle wiążą się z procesami zachodzącymi w ciele.

Będziemy ćwiczyć, stosować proste techniku dotyku i masażu, oddychając i wdychając cały bukiet uwodzicielskich zapachów naturalnych olejków eterycznych.

Poznaj prowadzące

Katarzyna Sobolewska

Absolwentka wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, Studium Menedżerskiego SGH i Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Szkoli z zakresu komunikacji, typologii osobowości, leadershipu, zarządzania zmianą, a także realizuje programy coachingowe i mentorskie dla kadry zarządzającej i właścicieli firm. Swoje działania i wsparcie koncentruje wokół firm z branży medycznej i beauty. Czerpie z psychologii komunikacji, która wspiera poprawę relacji ludzi wewnątrz firmy, kontakty z klientami, partnerami biznesowymi i otoczeniem organizacji. Każde z jej szkoleń ma jeden, nadrzędny cel: zwiększenie efektywności firmy poprzez dostarczenie skutecznych narzędzi do tego, aby wiedza natychmiast została wcielana w życie Kliniki czy Salonu. Jest członkiem amarykańskiego ACMP (Association of Change Management Professionals), dzięki czemu korzysta z nowoczesnych metodologii zarządzania zmianą i narzędzi pomagających zwiększyć efektywność zarządzających i pracowników. Posiada Certyfikat ICC (International Coaching Community), akredytację trenerską Insight Discovery oraz Change Management Certification PROSCI.

Anna Giercarz 

Magister biologii, kosmetyczka, terapeutka SPA, międzynarodowy trener kosmetyczny.

Ponad 20 lat zajmująca się prowadzeniem szkoleń i warsztatów w zakresie pracy z profesjonalnymi markami kosmetycznymi o szerokiej ofercie rytuałów i masaży firmowych twarzy i ciała. Jako propagatorka naturalnych, holistycznych terapii wykorzystuje w swojej pracy zawodowej masaże ayurwedyjskie, masaż Ma-Uri, wiscelarny masaż brzucha, masaż dźwiękiem. Zajmuje się także szeroko pojętą aromaterapią, jej wpływem na przywrócenie lub utrzymanie zdrowia, urody i dobrego samopoczucia. Łączy aromaterapię z wykorzystaniem takich technik jak: test kinezjologiczny, ocena wieku biologicznego i moksa tybetańska. Obecnie jako trener w Witamed Polska – związana z dwiema naturalnymi markami premium – Team Dr Joseph i Alqvimia.

Zapisy: biuro@witamed.com