Zarządzanie marką luksusową – wykład Agi Smektały

Witamed Polska, dystrybutor luksusowych kosmetyków naturalnych marki Alqvimia mecenasem wykładu!

Zapraszamy do świata budowania marek luksusowych! Wykład Agi Smektały „Zarządzanie marką luksusową” odbędzie się 25 marca w formie spotkania online (webinar).

Ekspertka budowania marki luksusowej w 120-minutowym wykładzie poruszy zagadnienia:

  • Premium a luksus – czy jest różnica?
  • Luksus a technologia
  • Luksus a well-being
  • Wprowadzenie nowej oferty na rynek (case study)
  • Jak budować zainteresowanie i lojalność zamożnych konsumentów/HNWI?
  • Marka luksusowa w kryzysie

Dla kogo?

  • dla firm chcących docierać z ofertą do zamożnych konsumentów
  • dla firm inspirujących się filozofią marek luksusowych w budowaniu biznesu
  • dla osób, chcących poznać bliżej środowisko marek luksusowych (rozwój kariery, pozyskanie marek luksusowych jako kontrahentów lub sponsorów)

Spotkanie będzie wzbogacone o prelekcje unikalnych gości. Zapraszamy do śledzenia aktualności wykładu w mediach społecznościowych.

Informacje organizacyjne

Spotkanie zaczynamy o 18:30. Wstęp do pokoju webinarowego od godziny 18:15.

Po zakończeniu okresu kwarantanny, zostanie ustalona data networkingowego spotkania w Warszawie, dla wszystkich chętnych, którzy uczestniczyli w webinarze (informacja zostanie ogłoszona na grupie wykładu na Facebooku). Spotkanie będzie miało luźny charakter rozmów kuluarowych.

Każdy uczestnik webinaru będzie mógł w ciągu 7 dni po wykładzie wysłać do Agi (prowadzącej wykład) emailowo swoje pytania. Aga odpowie na wszystkie pytania jednocześnie w formie podcastu, który zostanie odesłany do uczestników wykładu.

Aga Smektała

Aga Smektała – absolwentka SGH Warszawa i Bocconi w Mediolanie. Przez 8 lat pracowała na stanowiskach marketingowych i sprzedażowych dla największego koncernu dóbr luksusowych na świecie LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton w Londynie, Pradze i Warszawie. Obecnie pod marką INZPIREA oferuje usługi edukacyjne i kreatywne dla biznesu. Doradzała przy projektach, w które zaangażowane były takie marki jak Tacit Investment, Dom Pérignon, Vogue Polska, Wellme/Orbico Beauty, Mariusz Przybylski, Thai Thai, Wedding Dream by Izabela Janachowska, Business Link, BeerLab.